Які лампочки найчастіше встановлюють в автомобільні фари?

Як відомо, безпека та комфорт під час руху у нічний час насамперед залежить від ламп, які використовуються в автомобілі. Саме тому потрібно приділити особливу увагу підбору освітлювальних продуктів для своєї машини.

У цій статі мі з вами поговоримо про найбільш популярні та розповсюджені оптичні продукти, які користуються великим попитом серед сучасних водіїв.

На світовому ринку автомобільних продуктів представлено декілька видів ламп. Серед них ксенонові, галогенові та діодні продукти.

  1. Ксенонові лампи вважаються найбільш популярними. А все тому, що випромінюють яскраве світло, що в свою чергу відображається на якості освітлення дорожнього полотна. Крім цього дані продукти під час функціонування не осліплюють інших учасників руху, що доволі важливо. До того ж експлуатаційний період ксенону дорівнює 3000 годинам. К мінусам такої оптики можна віднести високу вартість та необхідність використання блоку розпалу. Але це не зупиняє водіїв, адже вони розуміють, що такі лампи насправді доволі якісні. Якщо говорити про противотуманну оптику, для неї використовуються автомобільна ксенонова лампа h3 із певною кольоровою температурою.

  2. Галогенові лампи прирівнюються к стандартним лампам накалу. А все тому, що мають вольфрамову нитку, здатну перегорати у найбільш непідходящий момент. Якщо порівнювати галоген із ксеноном, то перші продукти менш якісні, але при цьому коштують набагато дешевше.

  3. Світлодіодні продукти на сьогоднішній день вважаються самими популярними. Вони здатні функціонувати у непереривному режимі на протязі 50000 годин. А все тому, що мають доволі просту конструкцію, яка не боїться трясок та ударів. Діодні лампи можуть встановлюватися як у головну оптику, так і у підсвічування салону. При цьому вони використовують мінімальну кількість енергії, що в свою чергу знижує навантаження на генератор.

Автомобільні лампи незалежно від типу відрізняються між собою цоколем. Саме тому на ринку можна побачити продукти із різним маркуванням.

Наприклад, елементи Н4 ідеально підходять як для дальнього, так і для ближнього світла. Як правило, вони мають потужність від 60 до 65вт. Такі елементи відрізняються збільшеним світловим потоком, універсальністю та ще деякими показниками.

А ось лампи Н7 можуть встановлюватися тільки у дальнє світло. Саме тому до їх підбору слід підходити доволі відповідально.

Для того щоб правильно підібрати оптичні продукти для власного авто, потрібно дуже уважно прочитати інструкцію по експлуатації транспортного засобу. В ній виробник дає дуже чіткі рекомендації із цього приводу.

Вы можете оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.

Рейтинг@Mail.ru